ZSP7tarczanagl

Ubezpieczenie

Nr polisy dla szkoły: 92105117

Ubezpieczenie NNW AXA

Przydatne informacje

 

Facebook

facebook
Szkoła 26 Marca 66 

facebook
Szkoła Tysiąclecia 25

facebook
Przedszkole PCK 1

Odliczanie czasu
Wakacje już za: 21.06.2019 09:00 56 Days
Nasz kanał YouTube

y

Pomóż dzieciom
pajacyk
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Zapraszamy na mecz

Zarządu Klubu TKKF Relaks, serdecznie zaprasza na kolejny mecz naszej drużyny tenisa stołowego o mistrzostwo w IV lidze (okręgowej) ŚlOZTS, który zostanie rozegrany 30-go października (czwartek) w SP nr 5 przy ul. Tysiąclecia 25 przeciwko drużynie KS Naprzód III Borucin.

Początek meczu o godzinie 18-tej.

Nowyobraz

 

Spotkanie z leśnikiem

W dniu 21 października na terenie naszego przedszkola zorganizowaliśmy spotkanie z leśnikiem, panem Czarkowskim. Był to jeden z elementów Rocznego Planu Przedszkola pt. „My i ekologia”, jaki przedszkole w tym roku realizuje oraz jeden z elementów kolejnej edycji ogólnopolskiego programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”, w którym nasze przedszkole bierze udział.

Celem spotkania było przybliżenie dzieciom lasu, jako środowiska naturalnego, dostarczenie nowych wiadomości oraz zapoznanie ze sposobami dbania o jego piękno i ochronę leśnej przyrody.

Dziękujemy Panu Czarkowskiemu za ciekawe spotkanie, za interesujące opowieści o lesie, jego mieszkańcach i ochronie.

Zdjie0836DSCI0338Zdcie0835

 

Laureatki konkursu plastycznego pt. "Opowiadania z Doliny Muminków"

Z okazji 100. rocznicy urodzin Tove Jansson oraz przypadającej w 2015 roku 70. rocznicy pierwszej publikacji opowieści o Muminkach, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zorganizowała dla dzieci konkurs plastycznym pt. "Opowiadania z Doliny Muminków". Jury oceniło ponad 230 prac plastycznych. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie pierwszoklasistki z naszej szkoły: Amelia Danielewska i Amelia Pluta. Z rąk Prezydenta Miasta Wodzisławia Śl. - Mieczysława Kiecy odebrały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

zdBzdAzdC
 

I turniej Wodzisławskiej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych

25 października 2014 w ZSP nr 2 odbył się I turniej Wodzisławskiej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych, w którym wzięło udział 36 uczniów z 6 szkół naszego miasta. Uczeń naszej szkoły Adam Gardian prowadzi w klasyfikacji klas IV-VI. Gratulujemy!

http://uksbaszta.pl/rozgrywki/wodzislawska-liga-szachowa/

http://uksbaszta.pl/galeria/wls-i-runda-25-10-2014-zsp-nr2-wilchwy/

 

 

 

godlo

flagapolski

Dziennik LIBRUS

 librus_logo_3

Złoty JUBILEUSZ
Oferta edukacyjna
bip
Nasza Piątka

otwartaszkola

szkolazklasa

slaskaszkolajakosci

EFS

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece szkolnej oraz pracownia komputerowa zostały sfinansowane przez
Unię Europejską
z EFS

efslogo