ZSP7tarczanagl

Ubezpieczenie

Nr polisy dla szkoły: 92105117

Ubezpieczenie NNW AXA

Przydatne informacje

 

Facebook

facebook
Szkoła 26 Marca 66 

facebook
Szkoła Tysiąclecia 25

facebook
Przedszkole PCK 1

Odliczanie czasu
Powrót do szkoły: 2.09.2019 09:00 45 Days
Nasz kanał YouTube

y

Pomóż dzieciom
pajacyk
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

BAL KARNAWAŁOWY

zabawa

 

Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo

W tym roku zimowa przerwa świąteczna rozpocznie się 22 grudnia i będzie trwała do 31 grudnia. Jest to dla uczniów czas wolny od zajęć dydaktycznych.
W celu zdiagnozowania potrzeb oraz zaplanowania i zorganizowania zajęć dla dzieci, których rodzicom na tym zależy, prosimy do dnia 15 grudnia 2014 o informację zwrotną poprzez wypełnienie deklaracji które zostały przekazane dzieciom przez wychowawców.

 

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

kiermasz

 

Słodki MIKOŁAJ - Podsumowanie

hoho

 

Tenis

tenis

 

Spotkanie z górnikiem

            W dniu 04 grudnia, w Dzień Górnika dzieci z grupy Motylków (4latki) i Elfów (5latki) gościły w swoich salach zaproszonych górników. Byli to ojcowie dzieci z tych grup, pracujący w kopalni. Zaproszeni goście w ciekawy sposób opowiadali o swojej pracy, opowiedzieli dzieciom także legendę o Skarbniku, duchu kopalni. Dzieci wzbogaciły swoje wiadomości na temat ciężkiej i niebezpiecznej pracy pod ziemią, poznały nowe słownictwo, które wprowadziły do słownika czynnego i do słownika globalnego czytania. Zobaczyły mundur górniczy, oraz kordzik i szpadę górniczą. Dowiedziały się także, co oznaczają kolory pióropuszy w czapce górniczej (czako).

            Dzieci wraz z nauczycielkami dziękują panom Tomaszowi K. i Aleksandrowi Cz. za przyjęcie zaproszenia oraz ciekawe opowieści o swojej pracy. Spotkania te były elementem realizacji treści regionalizmu zawartych w Rocznym Planie Pracy przedszkola.

DSC02784DSC02782DSC02791

 

Mikołajkowo

         W tym roku (ze względu na to ze mikołajki były w sobotę) Mikołaj odwiedził przedszkolaki już w piątek 05 grudnia. Dzieci od samego rana z niecierpliwością oczekiwały specjalnego Gościa. Zaraz po śniadaniu Mikołaj zawitał w nasze przedszkolne progi. Odwiedził po kolei wszystkie grupy. Dzieci śpiewały „mikołajowe” piosenki , słuchały opowiadania o „mikołajowej krainie” i o reniferze Rudolfie. Z „pewną dawką niepokoju” oczekiwały na moment rozdawania prezentów. Jakaż była radość przedszkolaków, kiedy Mikołaj zapraszał je kolejno do siebie i wręczał paczki. Na koniec każde dziecko miało możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem.

            Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości mikołajkowej.

DSC02814DSC02818DSC02822

 

godlo

flagapolski

Dziennik LIBRUS

 librus_logo_3

Złoty JUBILEUSZ
Oferta edukacyjna
bip
Nasza Piątka

otwartaszkola

szkolazklasa

slaskaszkolajakosci

EFS

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece szkolnej oraz pracownia komputerowa zostały sfinansowane przez
Unię Europejską
z EFS

efslogo