ZSP7tarczanagl

Ubezpieczenie

Nr polisy dla szkoły: 92105117

Ubezpieczenie NNW AXA

Przydatne informacje

 

Facebook

facebook
Szkoła 26 Marca 66 

facebook
Szkoła Tysiąclecia 25

facebook
Przedszkole PCK 1

Odliczanie czasu
Wakacje już za: 21.06.2019 09:00 148 Days

Światowy Rekord Guinnessa

Już 9 listopada po raz kolejny będziemy bić Światowy Rekord Guinnessa w układaniu szybkich kubków.
W tym roku do pobicia mamy liczbę 635.000 układających i mamy nadzieję, że ta liczba zostanie pobita i to z zapasem. Nasza szkoła dołoży pokaźną cegiełkę do rekordu w postaci ponad 500 układających uczniów, a to dzięki wspólnemu przedsięwzięciu z uczniami z oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły.
W czwartek od 8.00 do 13.30 sala gimnastyczna przy ulicy Tysiąclecia zamieni w centrum bicia rekordu Guinness'a w Polsce, gdyż jak na razie tylko my zgłosiliśmy się do organizacji tej światowej imprezy. Ponad 500 uczestników daje nam jeden z najlepszych wyników w Europie, a nawet wygrywamy ze szkołami w Japonii.


Już nie możemy doczekać się końcowego rezultatu!
Zapraszamy na dobrą zabawę!

Poniżej znajduje się link zgłoszenia naszej szkoły oraz innych szkół z całego świata.

https://www.thewssa.com/stackup/2017/participants/ 

kubkikubki1

Dariusz Targosz