Przedszkole PCK 1

Odliczanie czasu
Wakacje już za: 21.06.2019 09:00 185 Days

Mistrzostwa Europy w Hokeju Stołowym

W dniach 20 i 21 kwietnia uczniowie naszej szkoły z klasy VI B: Karol Kruczek, Adrian Nowak oraz Krzysztof Gębski wzięli udział w Mistrzostwach Europy w Hokeju Stołowym w Senice na Słowacji. W piątek swoje zmagania zawodnicy rozpoczęli od air hokeja. W tych zawodach najlepiej wypadł Karol Kruczek, który zajął miejsce siódme , Adrian Nowak miejsce 10, natomiast  Krzysztof Gębski  zajął ostatecznie 12 miejsce. Wszyscy startowali w kategorii junior. W sobotę uczniowie wzięli udział w zawodach billiard hokej, czyli w hokeju stołowym. W tej dyscyplinie najlepiej wypadł Adrian, który zajął wysokie miejsce piąte, Karol był 8, a Krzysztof 11. Opiekunem był  Dariusz Targosz, który również wziął udział w zawodach rangi mistrzowskiej i ostatecznie zajął 20 lokatę w kategorii senior. Wyjazd był bardzo udany i owocny. Nasi uczniowie mogli poznać i porozumieć się z zawodnikami z innych krajów. Oprócz gospodarzy Słowaków wystąpili również Szwedzi, Czesi, Rosjanie i Węgrzy. Wyjazd został wsparty przez Radę Rodziców przy ZSP nr 7, a więc i tutaj należą się serdeczne podziękowania za wsparcie przedsięwzięcia.