ZSP7tarczanagl

Wpłać 1% podatku
Sam decyduj,
procent
na co idą twoje podatki
Telefon zaufanaia
Facebook

facebook
Szkoła 26 Marca 66 

facebook
Szkoła Tysiąclecia 25

facebook
Przedszkole PCK 1

Odliczanie czasu
Wakacje już za: 22.06.2018 09:00 32 Days

Kadra szkoły

GRONO PEDAGOGICZNE

ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO NR 7

  

mgr Dojka Jacek                                        dyrektor szkoły

mgr Bazner Jolanta                                   zastępca dyrektora, wychowanie przedszkolne

mgr Kaczmarczyk Aleksandra                zastępca dyrektora, przyroda, rehabilitacja

mgr Piwowarczyk Daria                          zastępca dyrektora, surdopedagog, pedagog wspomagający

mgr Blazy Sebastian                                 rehabilitacja

mgr Bober Katarzyna                              wychowanie przedszkolne

mgr Bosy Teresa                                       edukacja wczesnoszkolna

mgr Chmielewska Ewa                            pedagog szkolny

mgr Chocyk Blanka                                 muzyka

mgr Chodkowska Jolanta                       wychowanie przedszkolne

mgr Cielemęcka Anna                             wychowanie przedszkolne

mgr Ciuraj Bogumiła                               religia

 mgr Cuber Jakub                                     język niemiecki

mgr Czajkowska Renata                         pedagog wspomagający

mgr Czarkowska Ewa                             edukacja wczesnoszkolna

mgr Czech Bernadeta                               język polski

mgr Czech - Dobies Katarzyna               język angielski

mgr Czernek Violetta                              pedagog wspomagający

mgr Drozd Anna                                      psycholog 

mgr Folwarczny Grzegorz                     wychowanie fizyczne

mgr French Beata                                    język angielski

mgr Garsztka Mirosława                       bibliotekarz, wychowanie do życia w rodzinie, technika

mgr Gęborys Mirosława                        język polski, logopeda

mgr Glenc Wojciech                               wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Grazda Dominika                            edukacja wczesnoszkolna

mgr Gruszkiewicz Jolanta                      matematyka, język angielski

mgr Hajzyk Mirosława                           język polski

mgr Harbut Marzena                             edukacja wczesnoszkolna

mgr Jakubczyk Małgorzata                   wychowanie przedszkolne, język angielski

mgr Janeta Katarzyna                            pedagog wspomagający

mgr Janczura Agnieszka                        chemia

mgr Kijewska Ilona                                matematyka

mgr Kijewski Radosław                         wychowanie fizyczne

mgr Knura Ewa                                      matematyka

mgr Kondrat - Plewa Dagmara            świetlica

mgr Kordowska Kamila                        język angielski

mgr Kordowski Rafał                           język angielski

mgr Kosteczka Arkadiusz                    wychowanie fizyczne

mgr Koszela Romana                           biologia, jezyk angielski

mgr Kowol Barbara                             pedagog szkolny

mgr Kozyrska Grażyna                       plastyka, wychowanie fizyczne

mgr Krebs Edyta                                  język polski

mgr Królikowska Joanna                   wychowanie fizyczne, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Kubala - Piszcz Katarzyna          historia

mgr Kubica Judyta                             plastyka, infromatyka

mgr Kuczyńska Edyta                        religia

mgr Kuźnik Janusz                           informatyka, fizyka

mgr Lach Sylwia                               pedagog wspomagający

mgr Ledwoń Patrycja                      pedagog wspomagający

mgr Marciniec Izabela                     fizyka, chemia

mgr Matysiak Małgorzta                 język polski, pedagog wspomagający

mgr Maźnio Aleksandra                 świetlica

mgr Michalski Dawid                     religia

mgr Mika Dawid                              wychowanie fizyczne, technika

mgr Mikółka Barbara                     pedagog wspomagający

mgr Miler - Błatoń Katarzyna       pedagog wspomagający

mgr Niemiec Gabriela                    pedagog wspomagający

mgr Nochcińska Anna                   muzyka, edukacja wczesnoszkolna

mgr Noga Olga                               edukacja wczesnoszkolna, matematyka

mgr Orszulik Joanna                     wychowanie fizyczne

mgr Owczarczyk Renata               historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Paszylka Robert                     wychowanie fizyczne

mgr Patas Krzysztof                       religia

mgr Pietyra Gabriela                     język polski 

 

mgr Płachta Adam                        religia

mgr Pyrchała Aleksandra            rehabilitacja, przyroda, technika 

mgr Rasiński Artur                       matematyka 

mgr Reclik Mariola                      wychowanie przedszkolne

mgr Rejmoniak Aldona                pedagog wspomagający, logopedia 

mgr Rek Grzegorz                        geografia 

mgr Rek Hanna                            edukacja wczesnoszkolna 

mgr Rek Irena                               język angielski, świetlica 

mgr Sabela Aleksandra                przyroda, biologia 

mgr Sanecznik Anna                    język angielski 

mgr Sieja Aleksandra                  pedagog wspomagający 

mgr Sitko Agnieszka                   język angielski, język niemiecki 

mgr Sokołowska Julita                świetlica 

mgr Stosór - Gunerka Weronika      język polski 

mgr Stuczyńska Urszula              informatyka, matematyka 

mgr Szamatowicz Roman            wychowanie fizyczne 

mgr Szczewińska - Ogierman Agnieszka        język angielski, biblioteka 

mgr Szkodziak Izabela                  pedagog wspomagający 

mgr Szistek Agnieszka                  religia 

mgr Szymanowska Klaudia         wychowanie przedszkolne 

mgr Taler Ewa                               pedagog wspomagający 

mgr Targosz Dariusz                     język angielski 

mgr Tyma Justyna                        pedagog wspomagający 

mgr Urbańska Marta                  historia, wiedza o społeczeństwie 

mgr Wacławska Monika             język angielski 

mgr Werner Cecylia                   edukacja wczesnoszkolna 

mgr Wieczorek Agata                 język francuski, pedagog wspomagający 

mgr Zawada - Pniak Dorota       edukacja wczesnoszkolna 

mgr Zawartowicz Ewa                edukacja wczesnoszkolna

mgr Żydek Jolanta                      edukacja wczesnoszkolna, informatyka 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

godlo

flagapolski

Logowanie